جشنواره شادي و خنده

جشنواره شادي و خنده


به دستور شهردار، جشنواره اي برگزار شد به نام "شادي و خنده". در اين جشنواره كمدين ها، عروسك گردان ها و طنزنويس هاي زيادي شركت كردند. در مراسم افتتاحيه تا شهردار خواست سخنراني كند مردي از لاي جمعيت فرياد زد:
_آقاي شهردار؛... يه كاريكاتور كه از قيافه مسخره ت بكشم چاپ كنم توي روزنامه، اون وقت متوجه مي شي چه كساني رو از قلم انداختي!!


از كتاب "سه خط قصه!"
حسن ايماني
شکل قلم:F اندازه قلم:  A A   رنگ قلم:                       پس زمینه:                    
امتیاز: 4.0 از 5 (مجموع 2 رای)
نسخه چاپی  اضافه کردن به لیست Favorites  دعوت از یک دوست برای دیدن این صفحه  فرستادن این داستان با نامه  گذاشتن این داستان در وبلاگ یا سایت خودتان  تاریخ ثبت و شماره سریال داستان لینک ثابت این داستان  گزارش خطا یا تخلف یا محتوای نامناسب   رای برای این داستان

1

طراوت چراغی ,


این داستان را خواندند (اعضا)

حمید جعفری (مسافر شب) (7/3/1399),نوریه هاشمی (7/3/1399),ماهرخ قربانی (9/3/1399),طراوت چراغی (9/3/1399),

نقطه نظرات

نام: حمید جعفری (مسافر شب) کاربر عضو  ارسال در چهار شنبه 7 خرداد 1399 - 20:28

نمایش مشخصات حمید جعفری (مسافر شب) سلام حسن جان
خوبی دوست نویسنده و ادیب من
خوب تو قلم خوبی داری و در کار خودت استادی و خیلی نقدی به آثارت وارد نیست فقط اینکه به ذهنم رسید اینکه ابهام داستانهات عالیه اما بنظرابهام برخیشون کمی بنظر لاینحل هستند مثلا اینکه کسی خودش در جلسه حضور داره چرا باید برای کسانی که حضور ندارند نگران باشد. علتش چیه؟ درسته در داستانک خیلی مجال این حرفها نیست ولی نبودن جواب این سوال ذهن خود منو که ادبیاتی هستم مشغول می کند تا چه رسد به مخاطب های عامه و عمومی ات.
با این حال تو یکی از بهترین ها هستی دوست خوبم.


نام: حسن ایمانی کاربر عضو  ارسال در یکشنبه 11 خرداد 1399 - 09:10

نمایش مشخصات حسن ایمانی درود بر حميد عزيزم...
ممنونم از اظهارنظرت... خدمتت عرض كنم كه در اين داستان سعي بر اين شده كه به اين موضوع اشاره بشه كه كاريكاتوريست ها در دنياي هنر نسبت به هنرمندان ديگر كمتر مورد توجه قرار مي گيرند تا جاييكه حتي در خيلي از محافل هنري، از ليست هم جا مي مونن...
چون در واقع هنرمندان دنياي طنز در نگاه عامه به بازيگران كمدي، كمدي نويس ها، طنز نويس ها و شاعران طنز پرداز و اين دسته از افراد اطلاق ميشه در حالي كه كاريكاتوريست ها و كاريكلماتوريست ها (به جهت كيفيت تند نقادانه اي كه در كارهاشون به وجود مي آرند) از قلم مي افتند. حال آنكه اين دسته از هنرمندها، جايگاه ارزشمندي در اين مقوله دارند. هدف از نگارش اين داستان، اشاره به همين موضوعه و نكته بعد اينكه چطور با وجود اينكه هيچ كاريكاتوريستي به جشنواره دعوت نشده يهو سرو كله يه كاريكاتوريست پيدا ميشه، اين رو من خودم هم بر حسب اتفاق نوشتم كه خب يه شمايي بوده از يك واقعيت كه براي يكي از كاريكاتوريست هاي قديمي اتفاق افتاده بود.
در كل ممنونم از حضور گرمت...ارسال نظر

نام کاربری: کلمه رمز:
نام شما: ایمیل شما:
آدرس وب: http:// کد:  
استفاده از شکلک در نظر
نظر شما:
 

 نظر بصورت خصوصی برای نویسنده ارسال شود.
  مشخصات شما در این دستگاه ذخیره شود.